Godziny otwarcia:   pon.-sob. 10:00 - 21:00, niedz. 10:00 - 18:00

Tel.   509 314 196


LEKARZE OKULIŚCI

Lekarze okuliści, klinicyści specjaliści II-stopnia wykonujący pełne badanie okulistyczne (w tym dno oka), diagnostykę i leczenie chorób oczu, jak również pomiary wad wzroku.


Dr Przemysław Wichrowski ukończył studia na Wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 1991. Tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki uzyskał w roku 2001. Uczestnik licznych kursów między innymi z zakresu chirurgii zaćmy, chirurgii siatkówki, usg w okulistyce. Specjalizuje się w leczeniu chorób siatkówki: odwarstwienia siatkówki, retinopatii cukrzycowej, zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem. Pracownik Kliniki Okulistycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada również tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii.


Dr Iwona Przybylska-Rybczyńska dyplom lekarza uzyskała na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu 1986r. Doświadczony diagnosta, specjalizuje się w leczeniu jaskry. Od wielu lat pracownik Katedry i Kliniki Okulistycznej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu (Szpital Przemienienia Pańskiego). Bierze czynny udział w licznych kursach i konferencjach naukowych (krajowych i międzynarodowych), autorka i współautorka prac naukowych, członkini Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, propagatorka badań profilaktycznych w kierunku jaskry w ramach Światowego Tygodnia Jaskry.

OPTOMETRYŚCI

Optometryści, specjaliści badający dynamiczne aspekty układu wzrokowego (w tym akomodacji) oraz wykonujący pełne pomiary wad wzroku z badaniem widzenia obuocznego.


Mgr Alicja Brenk-Krakowska
Mgr Joanna Brenk
Dr Robert Szuba