Godziny otwarcia:   pon.-sob. 10:00 - 21:00, niedz. 10:00 - 18:00

Tel.   509 314 196

Najnowszej generacji soczewki progresywne PRIME firmy SEIKO

Soczewki progresywne PRIME firmy  SEIKO Optical
Soczewki progresywne PRIME firmy SEIKO Optical

Najnowszej generacji soczewki progresywne PRIME firmy SEIKO Optical dostępne w salonie Brilliant.

SOCZEWKI PROGRESYWNE to najbardziej nowoczesny rodzaj soczewek okularowych, umożliwiających komfortowe, wyraźne i płynne widzenie we wszystkich odległościach. Soczewki progresywne korygują naturalnie występujące wraz z wiekiem problemy z widzeniem.

Najważniejsze ich zalety to:
- wszystkie potrzebne korekcje w jednej parze okularów;
- ostre widzenie obiektów zarówno z bliska jak i z daleka oraz odległości pośrednich;
- atrakcyjny i estetyczny wygląd.

Progresywne soczewki okularowe firmy SEIKO typu PRIME synchronizują pola widzenia dla prawego i lewego oka już dla tak niewielkich różnic w wartościach korekcyjnych sferycznych i/lub cylindrycznych jak +/- 0,50 dioptrii nawet w peryferyjnych częściach soczewek. Przed rozpoczęciem zasadniczego procesu produkcji, specjalne oprogramowanie modulacyjne symuluje ostateczny rezultat i dopasowuje odpowiednio efekt synchronizacji. Gwarantuje to wrażenie wyjątkowo harmonijnego widzenia.

Największym wyzwaniem dla soczewek progresywnych jest nieregularna krzywizna rogówki oka, określana jako astygmatyzm. Astygmatyzm ten w połączeniu ze szczególnymi właściwościami soczewek progresywnych może prowadzić do zniekształceń obrazu w obszarach peryferyjnych (najbardziej widoczne od strony skroniowej) oraz ograniczyć widzenie w bliskich odległościach. Konstrukcja soczewek SEIKO PRIME wykorzystuje dodatkową technologię konstrukcji asferycznej ASS , która zapobiega zniekształceniu obrazu w obszarach peryferyjnych soczewki oraz problem z widzeniem bliży. Oznacza to lepsze widzenie z bliska, mniejsze zmęczenie oczu i najlepszą jakość obrazu spełniającą standardy doskonałości realizowane wyłącznie przez soczewki SEIKO PRIME.

Soczewki progresywne SEIKO PRIME zostały opracowane dla użytkowników korekcji okularowej, u których indywidualne pomiary ustawienia oprawy okularowej i soczewki przed okiem nie mieszczą się w standardowych parametrach! W takich przypadkach, soczewki są projektowane i wykonywane na podstawie specyfikacji indywidualnej czyli przy wykorzystaniu Seiko Digital MultiTool - najnowocześniejszego programu do pomiarów indywidualnych parametrów klienta i wybranych przez niego opraw, co w efekcie daje okulary przygotowane „na miarę” zapewniając swobodne i komfortowe noszenie potrzebnej korekcji. Soczewki SEIKO PRIME spełniają najwyższe wymagania estetyczne, zapewniają najlepszą jakość i dobre widzenie już od pierwszego założenia.

Oprawy okularowe wybierane są przez użytkowników nie tylko na podstawie dobrego dopasowania i funkcjonalności, ale przede wszystkim ze względu na walory estetyczne. Od soczewek okularowych oczekują tego samego a często nawet więcej. Różna grubość górnej i dolnej części soczewki wynikająca z parametrów przepisanej korekcji oraz centracji jest często irytująca i mało estetyczna szczególnie w oprawach „na żyłkę” oraz bezobwódkowych tzw. oprawach typu patent. SEIKO PRIME sprawia, że powyższe problemy odchodzą w przeszłość. Zastosowany „zmienny pryzmat pocieniający” zapewnia równomierną grubość soczewek. Ta pionierska technologia pozwala na ujednolicenie grubości górnej i dolnej krawędzi soczewki okularowej i uzyskanie optymalnego efektu. Przed przystąpieniem do produkcji soczewek progresywnych SEIKO PRIME bardzo ważne jest przeprowadzenie przez producenta symulacji wykonania soczewek, którego efektem jest idealna precyzja uzyskanych soczewek, wyraźny obraz i optymalna jakość widzenia.

Soczewki progresywne SEIKO PRIME dostępne są we wszystkich indeksach czyli odpowiednio dobranych grubościach soczewek w zależności od potrzebnej korekcji okularowej. Ponadto każda soczewka uszlachetniana jest wysokiej jakości powłoką antyrefleksyjną (AR SCC lub AR SRC ), która objęta jest 3-letnią gwarancją jakości!

Soczewki okularowe SEIKO PRIME przeznaczone są zarówno dla doświadczonych użytkowników soczewek progresywnych jak i dla osób zaczynających przygodę z okularami progresywnymi!

Jeżeli mają Państwo pytania to serdecznie zapraszamy do naszego salonu okulistyczno-optometryczno-optycznego Brilliant. Nasi specjaliści czekają na Państwa.

Soczewki progresywne SEIKO PRIME
Soczewki progresywne SEIKO PRIME
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 styczeń 2017 15:50
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Powrót na górę

Nasza lokalizacja

world-map

Salon Brilliant Optyk znajduje się w Poznaniu na Ratajach w pobliżu Rondo Starołęka.